PLANDEKI ROLNICZE

Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorstw rolniczych oferując:

  • płachty zabezpieczające/okrywające płody rolne
  • pokrowce
  • kotary (zasłony)
  • plandeki na przyczepy rolnicze
  • plandeki-płachty do automatu otrząsającego wiśnie/śliwy
  • plandeki osłaniające do kosiarek rotacyjnych
  • materiał z przeznaczeniem na taśmociągi, wyciągi
Kilka słów o oferowanych produktach:

Plandeki na przyczepy rolnicze

Plandeki na przyczepy rolnicze wykonujemy dostosowując wymiary plandeki do posiadanych przyczep w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. W zależności od potrzeb może to być plandeka standardowa z naciągiem gumowym na wszystkich czterech burtach lub plandeka zwijana z rękawem na profil lub rurę zwijającą.

Oferujemy akcesoria służące do montażu plandek: haki na burtę, chwytki naburtowe obrotowe, gumę „ekspandor” oraz wiele innych.

Płachty zabezpieczające

Służą nieskomplikowanemu i szybkiemu zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju dóbr materialnych przed ich ewentualnym uszkodzeniem czy też trwałym zniszczeniem. Wymiary płacht zabezpieczających wykonujemy w dowolnych rozmiarach i kształtach zgodnie z życzeniem klienta.

Standardowo wyposażamy je w oczka stalowe o średnicy wewnętrznej: 10mm, 12mm, 16mm, 25mm lub 40mm (do wyboru) w rozstawie co 30-50 cm.

Pokrowce

Pokrowce oferujemy w dowolnych kształtach i rozmiarach zgodnie z podanymi przez Państwa wymiarami lub dokonujemy takich pomiarów osobiście. Pokrowiec posiada łatwy system montażu, tj. oczka stalowe w dolnej części, przez które wciągnięta jest linka gumowa zakończona haczykami służącymi właściwemu napięciu pokrowca. 

W kwestii wykonania pokrowców o innym przeznaczeniu służymy pomocą w odpowiednim ich zaprojektowaniu, aby maksymalnie spełnić Państwa oczekiwania.

Plandeki-płachty do automatu otrząsającego wiśnie/śliwy

Plandeki do automatu otrząsającego wiśnie, śliwy wykonujemy dopasowywując poszczególne wymiary płachty oraz inne detale do Państwa potrzeb i sugestii. Oto kilka niezbędnych wymiarów: długość-szerokość płachty, ilości poprzeczek zgarniających, ich rozstaw oraz wysokość, średnica oczka pod drzewko.

Zapraszamy do współpracy.

Przyczepa rolnicza

Otrząsarka

Kotara

Silos

Rozsiewacz